Jesteś tutaj: Alergie

Alergie

Ty lub ktoś z Twojej rodziny cierpi na alergie? Lato jest dla niego prawdziwym koszmarem? Łzawiące oczy, katar, kaszel, zmiany skórne i ogólne kiepskie samopoczucie? Leki na alergię nie zawsze są odpowiednim rozwiązaniem. Mogą powodować senność, a ich długotrwałe przyjmowanie także nie pozostaje bez wpływu na zdrowie. Co zatem można zrobić, aby poprawić komfort życia w swoim domu, mieszkaniu lub pracy? Odpowiednim środkiem jest zamgławianie i ozonowanie.

Co to jest zamgławianie i ozonowanie?

Są to dwie skuteczne i bardzo bezpieczne technologie walki z różnego rodzaju organizmami biologicznymi, wirusami, a także pyłkami. W wyniku ozonowania i zamgławiania neutralizowane są wszelkiego rodzaju formy białkowe – te ożywione i nieożywione. W przeciwieństwie do oprysków, zamgławianie oraz ozonowanie ma znacznie większą skuteczność i bez trudu środki i ozon docierają do najtrudniej dostępnych miejsc – również tych pod i za meblami, a także w wielu innych zakamarkach.

Dlaczego warto wybrać ozonowanie?

 • Pozytywny wpływ na zdrowie
  Nic tak dobrze nie wpływa na zdrowie osób cierpiących na alergię, jak regularne ozonowanie pomieszczeń. Dobroczynny wpływ ozonu na zdrowie został potwierdzony już wielokrotnie. Drastycznie zmniejszając ilość alergenów występujących w pomieszczeniach, ogranicza się zjawisko powstawania reakcji alergicznych, jak kaszel, łzawienie, kichanie, duszności czy nawet zawroty głowy.
 • Zmniejszenie ilości alergenów
  Zależnie od rodzaju alergii i tego, na co dany człowiek jest uczulony, szczyt alergii może przypadać inny miesiąc roku, najczęściej ściśle powiązany z okresem kwitnienia drzew i traw. To właśnie wtedy najczęściej powinno ozonować się pomieszczenia, aby utrzymywać je czystości i neutralizować możliwe alergeny, które przedostają się z zewnątrz do środka budynku.
 • Wyższy komfort życia
  Ozonowanie i zamgławianie ma pozytywny wpływ nie tylko na stan naszego zdrowia, ale również i samopoczucie. Nasilające się objawy alergiczne mogły do tej pory mocno utrudniać normalne funkcjonowanie, wyłączając nawet na kilka tygodni osoby z życia zawodowego lub prywatnego. Dzięki ozonowaniu objawy alergiczne się zmniejszają, korzystnie wpływają na nasze samopoczucie.
 • Ozon niszczy pyłki kwiatów i roślin pylących
  Ozon ma szerokie spektrum działania, w tym m.in. niszczy pyłki kwiatów i roślin pylących. To bardzo cenna informacja dla wszystkich osób, które do tej pory zmagały się z pyłkami przedostającymi się do wnętrza ich mieszkań. Codzienne odkurzanie, ścieranie kurzy czy pranie pościeli nie przynosiło oczekiwanych rezultatów? Pora to zmienić na ozonowanie i cieszyć się natychmiastowymi efektami.

Sprawdź jak działa ozonowanie – zamów nas już dziś

Zamgławianie ozonem to bezpieczna metoda walki z wieloma różnymi alergenami. Ozon jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Po krótkim wywietrzeniu pomieszczeń po ozonowaniu, można z nich korzystać ponownie. Ozonowanie zwalcza również liczne drobnoustroje i bakterie oraz wirusy, całkowicie dezynfekując pomieszczenia i utrzymując je w najlepszym możliwym standardzie sanitarnym.

Kontakt z nami

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

           

© wszystkie prawa zastrzeżone