Jesteś tutaj: Zamgławianie elektrostatyczne

Zamgławianie elektrostatyczne

Zamgławianie elektrostatyczne to technologia dezynfekcji metodą rozpylania środków w formie mgły. Umożliwia rozpylanie roztworu przeciwbakteryjnego w niezwykle drobną mgiełkę, zawierającą setki milionów mikroskopijnych, cząstek czyszczących o średnicy kilkudziesięciu mikronów tworzących powłokę antybakteryjną na powierzchniach kontaktowych, takich jak klamki do drzwi, szafki, wykładziny, blaty, kierownice, krany, poręcze, sprzęt komputerowy, biurowy itp. Niezwykle szybko i bezpiecznie penetruje też pościel, poduszki i meble. Naniesiony na wszelkie powłoki stworzony w ten sposób antybakteryjny filtr chroni przed rozwojem bakterii, wirusów i grzybów, zapewniając długoterminową ochronę, bez konieczności używania tradycyjnych środków chemicznych.
Pod wpływem ładunków elektrostatycznych wytwarzanych w urządzeniu do zamgławiania ta warstwa ochronna – swoistego rodzaju pole siłowe utrzymuje się niejako przyklejone na całej powierzchni, dezynfekując je i chroniąc przed wtargnięciem szkodliwego czynnika.
W tej metodzie używany jest przede wszystkim nisko stężony nadtlenek wodoru, który rozkłada się na tlen i wodór i również nie stanowi żadnego zagrożenia.

Kontakt z nami

Pon-Pt 9:00 do 16:00, Sobota: 10:00 do 14:00, Niedziela: nieczynne

           

© wszystkie prawa zastrzeżone